menusearch
almiki.ir

خدمات و مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج

جستجو
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۹:۲۲:۱۷
تهاتر امالک داخل ایران با امالک در خارج ایرانخدمات تجاری به ایرانیان مقیم خارجخدمات و مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارجinfo@almiki.ir , alintran3@gmail.com22054611 - 26207185واتساپ – تلگرام – ایمو .. 09120367194آدرس ما : تهران – پارک ملت حکومت واحد جهانی، پروژه تحقیقاتی بین المللی از خرداد 1403مشاور بازرگانی، گمرگی، ترخیص، صادرات، واردات، حمل و نقل خدمات به خارجیان مقیم ایراندعوت به همکاری از ایرانیان مقیم خارج (کشورهای مختلف)خدمات و مشاوره به اتباع افغانستانی در ایران و خارجمشاوره سرمایه گذاری در جمهوری آذربایجانخدمات ویژه مختلف تجاری به کشورهای همسایه ایرانما می‌توانیم دفتر کار شما و همکار شما در تهران باشیم.گروه مخصوص مشاوره و خدمات حقوقی به ایرانیان مقیم جمهوری آذربایجانمرکز ترجمه الفبا aleifba.irدعوت به همکاری از استانهای مختلف کشوردعوت به دورکاری در زمینه های مختلفدعوت از شرکتها وموسسات مهاجرت برای همکاریدعوت از همکاری از موسسات اعزام دانشجو دعوت به همکاری از صاحبان شرکتهای ایرانی مقیم خارج برای همکاری در ایران
۱۴۰۱/۹/۵ شنبه
(0)
(0)
خدمات و مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج
خدمات و مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج

خدمات حقوقی به ایرانیان مقیم خارج از کشور

با توجه به اینکه بسیاری از هموطنان محترم در خارج از کشور اقامت دائم یا موقت دارند و از طرفی در کشور عزیزمان ایران وابستگی عاطفی و مالی دارند، در این راستا ممکن است نیازمند پیگیری و دریافت خدمات حقوقی به یک مشاور حقوقی با تجربه نیاز داشته باشند. دعاوی مرتبط با خانواده، ارث و مطالبات مالی در ایران از جمله شایعترین موضوعات و مشکلاتی است که بسیاری از ایرانیان مقیم خارج از کشور با آنها درگیرند.

شرکت بین المللی الفبای ویرا با سالها تجربه در زمینه مشاوره حقوقی و خدمات حقوقی و داشتن کادر مجرب متعدد قبول دعاوی حقوقی و کیفری در ارتباط با املاک و موارد مختلف و... را به هموطنان خود که در خارج از کشور اقامت دارند ارائه میدهد.

 

دعاوی ملکی به ایرانیان مقیم خارج

قبول دعاوی حقوقی و کیفری در ارتباط با املاک و موارد مختلف

ایرانیان مقیم خارج از کشور جهت اداره اموال و املاک خود و نیز جهت دریافت مشاوره حقوقی در زمینه قراردادهای خود میتواند با مختصصین دعاوی ملکی و قراردادهای دفتر شرکت بین المللی الفبای ویرا در تماس و ارتباط باشند.دفتر وکالت الفبای ویرا با تجربیاتی که در زمینه ارائه خدمات و مشاوره به ایرانیان مقیم خارج از کشور دارد و نیز با آگاهی و اشراف به قوانین کشور ایران پاسخگوی نیاز های شما عزیزان در این زمینه خواهد بود.

مشاوره حقوقی به ایرانیان مقیم خارج کشور

مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و از طریق شبکه های اجتماعی

ایرانیان عزیز مقیم خارج از کشور که نیازمند مشاوره حقوقی و دریافت خدمات حقوقی می‌باشند از طریق اقوام، دوستان یا تماس مستقیم با تلفن های معرفی شده در سایت و همچنین راه های ارتباطی از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر